Nieuws
Niki en Manon waren op de HAS Food Experience
Complimenten voor de studenten daar
13 feb. 2019Op dinsdag 5 februari waren Manon van Lieshout en Niki Huntjens aanwezig tijdens de HAS Food Experience. Ruim 200 laatstejaars studenten presenteerden daar hun oplossingen voor 'Today’s Food Challenges'. De thema's van de challenges van dit jaar waren:
- Green & Tech
- Consumer & Business
- Lifestyle & Health
- Start-ups & Entrepreneurs
Zowel Niki als Manon vonden het zeer interessant om de oplossing van de studenten te bekijken en vooral leuk om kennis te maken met deze aanstormende Professionals. Niki vertelt over haar indrukken: "We hebben genoten van het enthousiasme waarmee de projecten uitgelegd werden en zeker ook van de samples die we mochten uitproberen. Mooi om zoveel talent bij elkaar te zien!"

Heb je ons gemist tijdens deze dag en wil je wel graag kennismaken om te kijken wat we voor je kunnen betekenen in je eerste stappen op de arbeidsmarkt? Neem dan telefonisch contact op met Niki Huntjens, Recruiter, of stuur ons een bericht.