Onze werkwijze - opdrachtgevers
Onze drijfveer is het ontzorgen van onze opdrachtgevers
Bekijk vacaturesProfessionals in Food is een integere specialistische arbeidsbemiddelaar exclusief voor de levensmiddelenindustrie. Voor onze opdrachtgevers in de food en feed sector lossen wij tijdelijke en permanente vacatures op binnen de functiegebieden Kwaliteit, Productie, Marketing, Supply Chain, Laboratorium en Sales. Daarbij richten we ons op posities van mbo- tot en met wo-niveau.
Het ontzorgen van onze opdrachtgevers is een belangrijke drijfveer in ons werk. Daarom zijn we vooraf duidelijk over de tarieven en voorwaarden, en investeren we veel in de selectie van kandidaten. Bij ons geen standaard verhalen, maar een gewogen inschatting van de geschiktheid van de professional voor jouw bedrijf en jouw functie. Wij staan voor kwaliteit. Om een hoog niveau van dienstverlening te kunnen leveren, investeren we in onze relaties. Wanneer wij een vacature oppakken, bespreken we de ins en outs daarom graag persoonlijk; zeker wanneer we voor de eerste keer de samenwerking aangaan. Het liefste leren we dan ook de toekomstig leidinggevende kennen en bekijken we de werkplek.

"Iedere kandidaat die we voorstellen, analyseren we zorgvuldig"
Employer branding: het grotere verhaal
Natuurlijk stellen wij in samenspraak met jou een mooie vacature op die ook nog eens goed gevonden zal worden online. Bij voorkeur werven we op exclusieve basis. Dat stelt ons in staat om te adverteren met vermelding van jouw bedrijfsnaam, logo's en beeldmateriaal, zoals foto's of misschien wel een bedrijfsvideo.
Daarnaast vertellen we graag het grotere verhaal. Door de voor de vacature belangrijke personen binnen jouw organisatie te interviewen ontstaat een mooi verhaal over de ontwikkelingen binnen de organisatie en hoe die hebben geleid tot het ontstaan van de vacature. Ook wordt zo het belang van de functie goed duidelijk. Deze verhalen delen we via social media en ook plaatsen we links naar het verhaal in de vacature. Naast het feit dat deze verhalen enthousiasmerend werken voor kandidaten, zorgen ze ook voor extra naamsbekendheid van jouw bedrijf. Zo werken we samen aan de versterking van jouw werkgeversmerk.
Analyse van professionals
Iedere professional die we voorstellen, analyseren we zorgvuldig. We controleren identiteit en diploma’s, gaan referenties na en voeren naast uitgebreide telefonische gesprekken ook het eerste selectiegesprek face to face. Daarnaast behoort de inzet van assessments tot de mogelijkheden. Onze bevindingen rapporteren we samen met het cv per mail. In dit verhaal geven we aan waar we de aansluiting juist sterk zien en waar naar onze inschatting nog twijfel- of
aandachtspunten liggen. Zodoende nemen we je werk uit handen, omdat je op basis van deze informatie een betere inschatting kunt maken welke kandidaten je uitnodigt voor een gesprek en welke onderwerpen je tijdens het gesprek aan bod wilt laten komen.
Ook de professionals informeren we graag zo correct en volledig mogelijk over de functie en het bedrijf waar ze voorgesteld zijn. Op die manier vergroten we de kans dat de professionals in procedure niet in een later stadium alsnog bedanken voor de functie.
Verschillende samenwerkingsvormen
Je kunt als opdrachtgever met ons wervingstrajecten op exclusieve basis aangaan, maar we stellen dit niet als voorwaarde. Ook wanneer je naast de werving via ons andere kanalen wilt inzetten of zelf wilt werven, pakken we de vacature graag samen met je op.
Wel raden we voor bepaalde functies exclusiviteit zeer aan. Dit betreft dan met name posities die een grote impact hebben op de organisatie of waarvoor er slechts weinig kandidaten beschikbaar zijn. Omdat een exclusieve samenwerking efficiencyvoordelen oplevert voor zowel jou als opdrachtgever als voor ons, bieden wij onze dienstverlening tegen lagere tarieven aan dan bij non-exclusiviteit. Ook geeft exclusiviteit ons de mogelijkheid jouw bedrijf krachtiger te profileren, omdat we dan jouw beelden en logo’s gebruiken in de advertentie.
Je betaalt als opdrachtgever pas voor onze diensten
als de professional daadwerkelijk start
No cure, no pay
Wij ontzorgen graag en hebben vertrouwen in onze dienstverlening. We brengen bij aanvang van de opdracht een bedrag in rekening als bijdrage aan de marketinginvestering voor de recruitmentcampagne die wij opzetten. De bemiddeling daarna is normaliter op basis van 'no cure, no pay'. Je betaalt als opdrachtgever pas weer als de professional daadwerkelijk start. Je kunt de professional direct zelf in dienst nemen of (eerst) op basis van uitzending of detachering laten starten. Ook de tijdelijke inhuur van zelfstandige food professionals faciliteren wij.
Ontwikkeling en training
Omdat wij geloven in persoonlijke ontwikkeling en graag waarde willen toevoegen, doen we meer dan alleen zorgvuldig en integer bemiddelen. Bij directe indiensttreding van de professional bieden wij onze opdrachtgevers de mogelijkheid aan om kosteloos één van hun medewerkers een vakgerichte training te laten volgen. Start de professional op uitzend- of detacheringsbasis, dan bieden wij de professional zelf een training aan.
Ben je benieuwd naar wat wij concreet voor jou kunnen betekenen?
Neem dan contact met ons op.